/Files/images/muzichniy_kervnik/Безымянный.png

Стаж роботи 29 років.

Музика і діти - це дає нам силу жити

Бачить сни, кохать, творити,

Музика і діти - в унісон звучить вимова.

Гарна, ніжна, пречудова,

І лірична й колискова.

Так до болю нам знайома.

Музика і діти- хай звучить бадьоро й жваво,

Підніма з колін державу

Бо лиш музика і діти

Світ спасуть, щоб у ньому жити!

Методично - педагогічна тема:

"Театралізована діяльність дітей в дошкільному закладі"

Мета:

Залучити дітей до творчої діяльності шляхом ознайомлення з театральним мистецтвом, використання театралізацій для розвитку творчих, акторських та сценічних здібностей вихованців, формування в них мовленєвої компететності, навичок театрально - виконавчої діяльності.

Девіз:

Я не здатна створити генія чи виховати прфесійного музиканта, співака чи танцюриста. Але можу дати кожній дитині максимально і різнобічно реалізувати свої потенційні можливості,даровані дитині природою.

Моє життєве кредо:

Літа у минуле проклали місток

щоранку я знову іду в дитсадок.

Щоб дітям музичну красу відкривать,

хороводи водить і танок танцювать.

Навчати їх співу, та слухати спів,

У грі поважати друзів своїх.

І неначе той маестро Вчу дітей грати в оркестрі.

Віднині і завжди мені з малятами жить,

бо я витівник, жартівник, муз керівник.

Я дарую радість всім і дорослими, і малим.

Діти всі в мене артисти,всі таланти і солісти.

П’єси, сценки і вистави, ранки, свята та розваги, все для розвитку дітей.

Кожен тут малюк артист. і співак, і танцюрист.

Та сплинуть роки – малюки підростуть до інших планет кораблі поведуть.

І , може, спинившись між зоряних трас, згадають колись на привалі і нас.

ПОРАДИ БАТЬКАМ ЯК ВИХОВУВАТИ МУЗИЧНІСТЬ ДИТИНИ

Необхідно розвивати музикальність дитини, незалежно від віку або природжених даних. Досвід показав, що музикальність, навіть зовсім незначна, легко піддається розвиткові, якщо займатися планомірно і цілеспрямовано. Робити це необхідно тому, що здатність сприймати музику, переживати її і навіть створювати – є загальнолюдська особливість. Батьки повинні цікавитись, що і як співає дитина, які нові пісні вона вивчила в дитячому садку. Треба привчати дітей виконувати вивчені пісні в колі сім’ї, виховувати в них сміливість, невимушеність, виразність виконання. Дорослі мусять берегти слух дитини від шкідливих впливів: різкі, гучні звуки (крик, шум, увімкнуте на повну силу радіо) – все це негативно відбивається на гостроті її слуху. Треба берегти голос дитини, не дозволяти кричати, голосно співати. Потрібно залучати дитину до театру, особливо, музичних вистав, бажано робити це систематично. Музика допоможе дитині не лише відчути прекрасне, а й усвідомити його. Емоційний вплив музики набагато більший, ніж вплив будь якого іншого мистецтва. Перегляд дитячих передач (мультфільмів, фільмів), прослуховування аудіо касет має бути тривалістю 20-30 хвилин за1 сеанс. При цьому це має бути колективний перегляд, щоб дитина змогла отримати коментар по ходу дії. Дуже важливо, щоб одержані враження сприяли формуванню доброго смаку, всебічному розвитку дитини, несли позитивний настрій, максимально уникати агресії на екрані та в музиці. Залучати дітей до сімейних традицій, знайомити їх з народними обрядами Харківщини та України, співати з ними українські народні пісні, розмовляти на Українській мові (яка є дуже мелодійною та співучою, образною та виразною) це впливає на патріотичні почуття дитини. Бажано співати дітям колискові, святкові, дитячі та патріотичні пісні. Спільні співи посилюють довіру, взаєморозуміння, позитивні емоційні контакти, які полегшують виховний вплив на дитин

Лялькова вистава "Троє поросят"

/Files/images/kolektiv/SAM_5599.JPG

Настільний театр.

/Files/images/kolektiv/SAM_5604.JPG

/Files/images/kolektiv/SAM_5628.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 396

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.