Історія Сахновщинського дошкільного навчального закладу

(ясла-садка) № 2

Сахновщинської районної ради

Харківської області

Сахновщинський дошкільний заклад № 2 розпочав свою роботу у квітні 1952 року. Першим завідувачем даного закладу була Волкова Віра Опанасівна. Заклад був розрахований на 4 групи для 80 дітей дошкільного віку. У навчальному закладі працювало 6 педагогічних працівники.
З 1985 по 2015 рік заклад очолювала Молошна Лілія Вікторівна. У 1986 році дошкільний заклад було переведено у новобудову, яка вмістила в себе 7 груп для дітей дошкільного віку.
З 1 грудня 2015 року заклад очолює Мідна М. В.
За роки існування дошкільний заклад виховав і випустив в широкий світ не одну сотню дітей, як пташенят з рідного гнізда. А тепер вони ведуть в садочок своїх дітей - життя продовжується.
Колектив дошкільного закладу стабільний, творчий, дружній, плинність кадрів не спостерігається. Знання, досві, душу і серце колектив віддає дітям, педагоги сіють зерна доброти і любові до всього сущого на Землі,, щиро діляться своїми здобутками з колегами, творчо співпрацюють з дошкільними закладами району з питань фізкультурно-оздоровчої роботи.
Основні досягнення:
Дошкільний заклад є опорним закладом з фізкультурно-оздоровчої та валеологічної роботи. Ефективність фізичного виховання забезпечується через заняття з фізичної культури, фізкультурно-оздоровчі заходи (ранкову гімнастику, гімнастику після денного сну, фізкультхвилинки, фізкультпаузи, загартовуючі процедури), різні форми організації рухової активності дітей (заняття фізичними вправами на прогулянках, фізкультурні свята та розваги, дитячий туризм, рухливі ігри, самостійну рухову діяльність, проведення Тижнів здоровя, індивідуальну роботу з дітьми).
У комплексній роботі з фізичного виховання та оздоровлення дітей значна увага приділяється профілактичним заходам: дихальній гімнастиці, вправам для профілактики плоскостопості та інш.
Обов'язковим компонентом загально- зміцнювальної терапії є проведення сеансів фітотератії та аромотерапії. У закладі є фітобар та Зимовий сад.
Сьогодні дошкільний заклад відвідують 135 дітей, це складає 6 вікових груп.
Педагоги дошкільного закладу беруть активну участь у різних професійних конкурсах. При постійній підтримці батьків дитячий садок оновлюється, осучаснюються інтерєри, поповнюється навчально-методичне забезпечення.
Кiлькiсть переглядiв: 316

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.