/Files/images/image2-kopija.jpg

Організація навчально-виховного процесу

Навчально-виховний процес, зорієнтований на дитину, допоможе реалізувати головну мету української освіти— створити умови для особистого розвитку і творчої самореалізації кожного громадянина України. Дитинство - це період становлення особистості дитини, виникнення особливо сприятливих передумов розквіту її індивідуальних творчих здібностей, обдарованості тощо. Саме тому так важливо забезпечити різнобічний розвиток дитячої психіки та можливості прояву особистості дитини.

Зміст дошкільної освіти визначається Базовим компонентом дошкільної освіти та реалізується в нашому дошкільному закладі згідно програми розвитку виховання та навчання дітей від двох до семи років «Дитина», програми розвитку дітей старшого дошкільного віку "Впевнений старт", навчально-методичними посібниками, затвердженими МОН України.

Діяльність дошкільного навчального закладу регламентується планом роботи, який складається на навчальний рік та оздоровчий період, схвалюється педагогічною радою, затверджується керівником закладу та погоджується з відповідним органом управління освітою. План на оздоровчий період додатково погоджується з теріторіальною санітарно-епідеміологічною службою.

Навчальний рік у дошкільному навчальному закладі починається 1 вересня і закінчується 31 травня наступного року, а оздоровчий період - з 1 червня по 31 серпня. Учасники навчально-вихованого процесу: діти, педагогічні працівники, обслуговуючий персонал, батьки, представники підприємств, установ та інші, що беруть участь у навчально-виховній роботі.

Відповідно до програм в дошкільному закладі віддається перевага індивідуальним та груповим заняттям, що носять інтегрований характер і допомагають дітям цілісно сприймати картину життя.

Кiлькiсть переглядiв: 346

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.