/Files/images/metodist.jpg


МЕТОДИЧНА РОБОТА в дошкільному закладі - комплексний і творчий процес, що забезпечує практичне навчання вихователів різноманітним методам і прийомам роботи з дітьми. Методична робота містить систему взаємопов'язаних заходів, спрямованих на вдосконалення педагогічної майстерні вихователів, розвиток творчого потенціалу педагогів, впровадження досягнень перспективного педагогічного досвіду, забезпечення практичної реалізації інноваційних технологій і як наслідок - зростання якості дошкільної освіти і виховання малюків.


Педагоги в ході навчально – виховного процесу цілеспрямовано, послідовно реалізовувують завдання, які підбирали за програмами „Дитина” і „Впевнений старт”, спрямовують їх на розвиток тих чи інших здібностей дітей, їх життєвої компетенції, виховання культури поведінки, доброго смаку, створення естетичної обстановки у всіх видах діяльності та побуті.

Всі педагоги систематично працюють над вдосконаленням своєї фахової майстерності, відвідують постійно діючі семінари, упроваджують перспективний педагогічний досвід.

У дошкільному закладі вихователями всіх вікових груп проводиться робота з сім’єю відповідно до умов життя, складу сім'ї психологічного клімату.

/Files/images/shema.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 386

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.